Vrácení & reklamace

VRÁCENÍ

NEJSTE SE ZBOŽÍM SPOKOJENI? Zboží můžete bez udání důvodu do 14 dnů od doručení vrátit.

Zboží musí být vráceno nepoužité, v originálním obale. V opačném případě můžeme požadovat náhradu vzniklé škody. Schovejte si doklad o vrácení zboží (např. podací lístek), dokud Vám nepotvrdíme, že nám zboží přišlo zpět.

Budeme rádi, když nám na e-mail cernaabila@centrum.cz napíšete, že zboží vracíte - ať víme, že ho máme očekávat. Proces vrácení se tak urychlí.

Zaplacenou částku za vrácené zboží, včetně náhrady nejlevnějšího způsobu doručení zboží k Vám, zašleme na vámi uvedený účet neprodleně poté, co nám dorazí vrácené zboží (nejpozději v zákonné lhůtě 14 dnů).

Dovolujeme si Vás upozornit, že v případě odstoupení od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů, náklady na zaslání vraceného zboží je povinen uhradit spotřebitel na vlastní náklady.

REKLAMACE

Vyskytl se se zbožím problém? V tom případě nás kontaktujte ne e-mail: cernaabila@centrum.cz

REKLAMACI JE VŽDY NUTNÉ ŘEŠIT PÍSEMNĚ, resp. elektronickou poštou (e-mailem).

Zboží odešlete na adresu:

Ing. Tereza Pščolková

Metylovice 666

Metylovice

739 49

Adresa pouze pro zasílání vráceného/reklamovaného zboží, nejedná se o prodejnu ani výdejní místo!

Poté, co k nám zboží dorazí, potvrdíme Vám jeho převzetí a předáme záručnímu servisu k posouzení. S vyrozuměním o výsledku reklamace se vám ozveme v zákonné lhůtě 30 dní, a to e-mailem nebo telefonicky.

Bude-li reklamace oprávněná, bude Vám zboží vyměněno, opraveno, případně vám bude vrácena částka za zboží včetně poštovného (v případě, že vracíte celou objednávku) a náhrada nákladů na zaslání reklamovaného zboží (uchovejte si proto podací lístek, na základě kterého Vám bude částka proplacena).

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit!